Sıkça Sorulan Sorular

Adım 1:

Öncelikle E-Damla'ya üyelik varsa giriş yapılması yoksa üye olunması gerekmektedir. 

Adım 2:

Üye olunan hesapla giriş yaptıktan sonra solda bulunan Dijital Kitaplar Marketi bölümünden tüm içeriklere ulaşılabilir.

Adım 3:

Seçilen kitap için gelen Kitap Ayrıntı ekranından Aktive Et butonuna tıklanılıp  D-Kitap Aktive Et ekranına geçiş yapılmalıdır.

Satın alınan kitaplar veya setlerin dijital ortamdaki içeriğine ulaşmak için yapılması gerekenler;

Adım 4:

Aktive Et ekranına satın alınan içeriğin arka kapağında bulunan 12 haneli İnteraktif Şifreyi büyük harflere dikkat ederek girdikten sonra dijital içeriği yine solda bulunan  Kütüphanem bölümünden ulaşılabilir.

İnteraktif Şifre kitapların arka kapaklarında, setlerinde kutu üzerlerinde bulunmaktadır. 

Aşağıdaki videoda mobil uygulama kullanımı detaylı bir biçimde anlatılmıştır. 

Giriş Yap butonuna tıkladıktan sonra Şifremi Unuttum bölümüne tıklayınız. Açılan pencereye üye olduğunuz mail adresini yazınız. Yazdığınız mail adresine gelen Şifre Sıfırlama bölümünden şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.

E-Damla üyeliği için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Üye olurken istenilen şahsınıza ait bilgiler üyelik kontrolü dışında hiçbir yerde kesinlikle kullanılmamaktadır. Detaylı istenilen T.C. Kimlik No gibi bilgileriniz  E-Damla ile ilişkili portallarda verilecek hizmetlere direkt olarak ulaşmanız içindir. Şahsınıza ait hiçbir bilgi herhangi sayfa, kurum, kuruluş vb. yerlerde kullanılmamaktadır. Gizlilik Politikası gereği tüm bilgileriniz korunmaktadır.

Damla Yayınevine ait Eğitim Ürünlerinin tamamı Akıllı Tahta ile uyumludur. Öğretmen üyeliğinden branşlara ait içerikler üyelik oluşturulduğu takdirde direkt indirilebilir durumdadır.